Moduļu kāpnes

Metāldarbnīca 1.-Moduļu-kāpnes-300x224 moduļu kāpnes  Metāldarbnīca 3.-Metāla-kāpnes-300x200 moduļu kāpnes

Moduļu kāpnes ir universāla, telpai viegli pielāgojuma konstrukcija, kas ļauj pašu spēkiem izveidot kāpnes dažādās konfigurācijās atbilstoši vietai, piedevām neprasot izstrādāt kāpņu projektu.Kamēr taisnu kāpņu pagriešanai ir vajadzīgs kāpņu laukums, moduļu kāpņu pakāpieni pagriezienā ‘nes’ uz augšu. Līdz ar to tas ļauj ekonomēt bieži vien limitēto telpas platību, pakāpienu virsmu, tātad kā arī kopējās kāpņu izmaksas.

 

Lai iegūtu monolītu kāpņu konstrukciju, atsevišķus moduļus saskrūvē savā starpā.“Katram pakāpienam iespējams regulēt augstumu 180–210 mm un pagriezienu 30° uz katru pusi, tādejādi iegūstot vēlamo kāpņu konfigurāciju.

Metāldarbnīca image002-300x256 moduļu kāpnes

Turklāt ar atbilstošiem instrumentiem šīs moduļu kāpnes ir iespējams uzstādīt patstāvīgi, ietaupot līdzekļus uz citādi plānojamajiem profesionālas montāžas izdevumiem. Ja montāžas brigāde 2 cilvēku sastāvā kāpnes uzstāda 1 dienas laikā, tad, patstāvīgi to darot, provizoriskais laika aprēķins ir 2-3 dienas.

Metāldarbnīca rasejumi moduļu kāpnes

Konstrukcijai arī nav nepieciešams kāpņu projektēšanas un izgatavošanas process – moduļi ir pieejami jau gatavi no noliktavas.

Mūsu veiktos darbus skatieties šeit.

Lai iegūtu papildus informāciju un precizētu kopējās izmaksas un saņemšanas noteikumus, sazinieties ar mums.