[printfriendly]

Stiklotas durvis, starpsienas un logi

Jansen Economy 50 durvis un starpsienas

Economy 50 profilu sēriju varētu raksturot kā ideāli piemērotu tipiskiem un neagresīviem vides apstākļiem.
Economy tērauda profili atšķirībā no ‘siltajiem’ profiliem tiek izgatavoti bez aukstuma tiltiņa barjeras, kā rezultātā iegūstam stingru konstrukciju ar šauru rāmja profilu. Tādejādi tiek panākts estētisks, funkcionāls un arī ekonmisks rezultāts.

Pateicoties tērauda mehāniskajām īpašībām un izgatavošanas tehnoloģijai, tiek iegūtas plašas vitrīnas.
Rezultātā dizainerim vai projektētājam ir lieliskas iespējas veidot plašu caurskatāmu ainavu, netipiskas formas fasādes vai arī nepārtraukta stiklojuma konceptu ar apjomīgāku gaismas plūdumu.

Metāldarbnīca Stikla-Sienas-300x220 Stiklotas durvis, starpsienas un logi  Metāldarbnīca Durvis-270x300 Stiklotas durvis, starpsienas un logi

Jansen Economy 50 logi

Jansen Economy 50 sistēma piedāvā skaidri redzamas priekšrocības ilgstošā ekspluatācijā, drošībā, izgatavošanas tehnoloģijā un mērenās izmaksās.

Metāldarbnīca Logi-249x300 Stiklotas durvis, starpsienas un logi  Metāldarbnīca Logi-1-300x280 Stiklotas durvis, starpsienas un logi

 

 

 

 

 

 

 

Vienkārša metāla profilu ģeometrija ļauj ērti izgatavot loga rāmja karkasu ar 50 mm dziļumu.
Ir iespējami vēršanas varianti uz sāniem, atgāžami uz leju, kā arī lieliem logiem iespējama dubultās vērtnes versija.

Logu un durvju furnitūras plašais klāsts nodrošina gala izstrādājuma atbilstību pastāvošajiem standartiem izturībā un drošībā. Slēdzenes un citi aksesuāri tiek iestrādāti logu un durvju profilu dobjajā iekšdaļā. Savus izstrādājumus komplektējam ar ražotāja WSS GmbH(Vācija) anodēta alumīnija vai nerūsējošā tērauda furnitūru.

 

Metāldarbnīca menu_sub_22DurvisLogiEconomy Stiklotas durvis, starpsienas un logi

Lai saņemtu papildus informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums
vai skatieties Jansen Economy 50