Taisnas Kāpnes

Ļoti piemērots un arī izplatīts kāpņu risinājums privātmājās.

Stabila un droša konstrukcija, kas, paredzams, kalpos paaudzēm ilgi. Tā izceļas ar praktiski neierobežotām materiālu kombinēšanas iespējām, taču 80% gadījumu pasūtītāji izvēlas funkcionālākos un ekonomiskākos risinājumus, kas ir tērauda konstrukcija, līmēta oša koka pakāpieni un nerūsējošā tērauda margas.

Metāldarbnīca Modernas-kāpnes-ar-kāpņu-laukumu-300x259 taisnas kāpnes  Metāldarbnīca Kāpnes-ar-centrālo-siju-232x300 taisnas kāpnes

1.att.                                                                                                                       2.att.

Kāpņu novietojumu un formu izvēlas telpas plānošanas fāzē. Taisnu kāpņu konstrukciju var veidot vienlaidus, arī ar U- vai L-veida pagriezienu, kam kalpo kāpņu laukumiņš. Savukārt nesošās konstrukcijas izpildījumu var pieskaņot interjeram un īpašnieka gaumei pirms būvniecības vai pat telpu apdares fāzē. Piedāvājam dažādus izpildījumus: kāpnes ar  vienu centrālo siju (2.att.), ar divām, kas izvietotas abos sānos (1.att.), ar ZIG-ZAG veida sijām (3.att.), gan arī visu pakāpienu izlocītu no metāla loksnes (4.att.), kas reizē kalpo kā slodzi nesoša konstrukcija.

Metāldarbnīca Kāpnes-ar-ZIG-ZAG-siju-300x239 taisnas kāpnes  Metāldarbnīca Dizaina-kāpnes-300x218 taisnas kāpnes

3.att.                                                                                             4.att.

 

Sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju par dažādiem kāpņu konstrukciju risinājumiem.