Konsoles tipa kāpnes

Konsoles tipa kāpnes pēdējos gados piedzīvo ievērojamu popularitātes kāpumu – tās tiek izmantotas augstas klases dizaineru un arhitektu projektētās ēkās, jo to tehnoloģija vēl arvien kvalificējas kā pietiekami progresīva, taču galvenokārt tādēļ, ka to vizuālais izskats piesaista uzmanību.

Metāldarbnīca Dizaina-kāpnes-konsoļveida-300x202 konsoles tipa kāpnes  Metāldarbnīca Konsoles-tipa-kāpnes-300x295 konsoles tipa kāpnes

Konsoles tipa kāpņu pakāpiens stiprinās pie nesošās konstrukcijas tikai vienā punktā, kamēr pakāpiena otrs gals šķietami ‘karājas gaisā’, kas ir bijis par pamatu kāpņu otram nosaukumam – peldošās kāpnes. Šo kāpņu dizains šķietami balansē uz fizikas likumu pārvarēšanas robežas un provocē mūsu priekšstatus par kāpņu drošību.

Konsoles tipa kāpņu tehnoloģija izmanto pakāpienu konsoles, kuras tiek stiprinātas pie nesošās ēkas sienas, tādēļ kāpnes būs iespējams ievietot tikai telpās ar nesošo sienu.

Ja konkrētās telpas drošības standarti to pieļauj, margu iespējams ierīkot tikai sienas pusē. Ja norobežojums nepieciešamas arī otrā pusē un lai nezaudētu kāpņu ’peldošu’ iespaidu, margu iespējams izgatavot no stikla un stiprināt to pakāpienu sānos. Pasūtot konsoles tipa kāpnes, nepieciešams veikt priekšdarbus – montēt sienā ieliekamās detaļas.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju par konsoles tipa kāpņu risinājumiem.

       Mūsu veiktos darbus skatieties šeit: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8