Taisnas Kāpnes

Ļoti piemērots un arī izplatīts kāpņu risinājums privātmājās.

Stabila un droša konstrukcija, kas, paredzams, kalpos paaudzēm ilgi. Tā izceļas ar praktiski neierobežotām materiālu kombinēšanas iespējām, taču 80% gadījumu pasūtītāji izvēlas funkcionālākos un ekonomiskākos risinājumus, kas ir tērauda konstrukcija, līmēta oša koka pakāpieni un nerūsējošā tērauda margas.

Modernas kāpnes ar kāpņu laukumu Kāpnes ar centrālo siju

1.att.                                                                                                                       2.att.

Kāpņu novietojumu un formu izvēlas telpas plānošanas fāzē. Taisnu kāpņu konstrukciju var veidot vienlaidus, arī ar U- vai L-veida pagriezienu, kam kalpo kāpņu laukumiņš. Savukārt nesošās konstrukcijas izpildījumu var pieskaņot interjeram un īpašnieka gaumei pirms būvniecības vai pat telpu apdares fāzē. Piedāvājam dažādus izpildījumus: kāpnes ar  vienu centrālo siju (2.att.), ar divām, kas izvietotas abos sānos (1.att.), ar ZIG-ZAG veida sijām (3.att.), gan arī visu pakāpienu izlocītu no metāla loksnes (4.att.), kas reizē kalpo kā slodzi nesoša konstrukcija.

Kāpnes ar ZIG-ZAG siju Dizaina kāpnes

3.att.                                                                                             4.att.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju par dažādiem kāpņu konstrukciju risinājumiem.